рус укр
вікнаВІКНА профіліПРОФІЛІ де купити?ДЕ КУПИТИ? контактиКОНТАКТИ

Для чого міняти вікна?

Поганий той хазяїн, що не мріє про ремонт квартири. Поганий той ремонт, який обходиться без зміни вікон. Як це не дивно, незважаючи на значну популярність пластикових вікон у світі, вони "оселилися" ще далеко не скрізь. Якщо ви ніяк не можете наважитися поставити пластикові вікна, давайте разом обговоримо їх плюси і мінуси.

Для чого міняти вікна?

Начнем с главного, с причины. Почему вы не хотите заменить стеклопакет?

Розпочнемо з головного, з причини. Чому ви не хочете замінити склопакет?

Добре, припустимо, що не шкода. Проте, не варто скидати з рахунків той факт, що дерево, хоч і є прекрасним будівельним матеріалом, який ми любимо не менше вас, в процесі тривалої експлуатації втрачає свої властивості. Спека і холод, дощ і вітер, і навіть ваш постійний догляд приводять до поступового зносу рами, який з роками стає все помітніше.
Нахабний вітер, що проривається крізь скло, що деренчать, вічна паморозь на вікні і потьоки на підвіконні, заїдаюча маленька кватирка і необхідність постійно прати штори. Як довго усе це буде аргументом ПРОТИ того, щоб замовити заміну вікон на пластикові?

Мабуть, ви вже готові почути причини, завдяки яким варто хоч би замислитися про зміну вікон. І тому давайте тепер поговоримо про плюси вікон з ПВХ.

1. Перша і головна - це теплозбереження. Пластикові вікна, якщо ви ще не знаєте, з'явилися в Європі якраз тоді, коли ціни на енергію почала зростати, що призвело до тотального подорожчання утримання будинків. Практичні європейці вирішили замінити вікна на новинку ринку - пластикові, які повністю виправдали себе, дозволивши зменшити тепловтрати і зберегти не один бюджет.

2. Другий плюс - це прекрасна шумоізоляція. Ви навіть не замислюєтеся, скільки зайвого вам доводиться чути щодня через те, що у ваших вікнах щілини. І ви, напевно, не підозрюєте, що постійний монотонний шум, що заважає відпочити вдень і повноцінно виспатися вночі, дуже шкідливий для здоров'я. Правильно вибрані і встановлені пластикові вікна, з належною шириною профілю і хорошим склопакетом врятують вас навіть від шуму міської магістралі, поряд з якою вам пощастило жити. Пилу, до речі, теж стане значно менше.

3. Третій плюс - це простотий догляд. Пластикові вікна можна мити із звичайним миючим засобом, їх не потрібно "заклеювати" на зиму, фарбувати по весні і обробляти спеціальними засобами для захисту від деформації. Максимум, що може знадобитися - це мастило поворотно-відкидної фурнітури раз в півроку-рік і переведення її в режими зима/літо при його наявності.

4. Четвертим плюсом є ваша безпека. Пластикові вікна мають спеціальну противовзломную фурнітуру, яка захищає від проникнення в квартиру через вікно, а сам склопакет розбити досить складно. Вам не знадобляться грати на вікна, ви отже будете більш ніж захищені.

5. П'ятий плюс - це дизайн. Вікна з пластику можуть бути стандартними і арочними, трапецієвидними, трикутними і навіть круглими. Вони можуть бути різного кольору і гарантовано привнесуть до вашого ремонту дослідження, стиль і красу.

Щоб бути об'єктивним, потрібно сказати і про мінуси.

Основних претензій, як правило, дві: профіль небезпечний для здоров'я, і пластикові вікна "не дихають".

Насправді, питання безпеки вікон для здоров'я вичерпане і давно закрите. Так, профіль стабілізується свинцем, як і бабусині кришталеві келихи з яких ви п'єте шампанське, м'який ПВХ для медичного устаткування і ваш улюблений електрочайник... Численні дослідження довели, що свинець не випаровується і не виділяється, а сам профіль абсолютно гігієнічний і безпечний.

З приводу "свободи дихання" слід сказати наступне: фурнітура пластикових вікон оснащена системами мікровентиляції, яка забезпечує стабільний приплив свіжого повітря і захисту від протягів.

Ще одним мінусом пластикового вікна багато хто визнає необхідність витрати грошей на нове вікно. Але, повірте, вже через тиждень ви порадієте чистоті, тиші і комфорту, і дивуватиметеся, чому ви так довго відмовлялися від прогресу.

Вікна з профілю VEKA - ця якість життя, доступна вам. Наважившись одного разу замінити на пластикове вікно свої старі дерев'яні рами, ви відкриєте для себе новий світ, без шуму, пилу і зайвих турбот.

Що таке якісний профіль?

Запорукою якості і довговічності металопластикового вікна є якісний профіль. Навіть якщо на перший погляд увесь профіль для пластикових вікон є однаковим, на ділі це далеко не так. Який профіль для пластикових вікон кращий, і як правильно вибрати вікно вам радять фахівці компанії VEKA Ukraine.

Увесь профіль, з якого виготовляються вікна, - сертифікований. Найвагомішим є Сертифікат RAL, який атестує не лише тип продукції, але і місце її виробництва. Іншими словами, профіль однієї марки, але виготовлений на різних заводах не завжди матиме цей сертифікат.

Відмінною рисою виробництва VEKA є сертифікація за системою RAL не лише головного заводу в Німеччині, але і усіх дочірніх виробництв, включаючи російські виробничі бази в Новосибірську і Москві.

Сертифікат системи менеджменту якості ISO 9001 : 2000 видається виробництвам, що мають грамотно організовану систему управління з дотриманням усіх технологічних, економічних і організаційних вимог, характерних для виробництва розвинених країн. Обидва російські заводи VEKA мають цей сертифікат.

Ширше, надійніше, тепліше

Ширина профілю - одна з основних його характеристик. Багато хто з виробників вікон обіцяють пару зайвих міліметрів до ширини профілю в своїх рекламних кампаніях, але чи є від них користь насправді?

Профілі шириною 58 и 70 мм

На ринку найчастіше зустрічаються наступні пропозиції:

- класичний профіль 58 мм;

- профіль 70 мм із збільшеною монтажною шириною;

- профіль VEKA ALPHALINE 90 мм.

Ширина в 58 мм обумовлена «класикою жанру» — дерев'яними рамами, на зміну якими прийшли вікна з пластика. На сьогоднішній момент, профіль EUROLINE 58 мм дозволяє випускати сучасні теплі вікна, які задовольняють вимоги більшості покупців в різних кліматичних зонах. За умови правильного виробництва і установки, це кращий профіль для вікон у будь-якому приміщенні.

Профіль шириною 70 мм - це пропозиція, що з'явилася в 80-і роки минулого століття. Маючи більш високі теплозберігаючі звукоізолюючі характеристики, цей профіль особливо запав в душу українським споживачам. У товарній групі профілів VEKA ширину 70 мм мають SOFTLINE, SWINGLINE и PROLINE.

Профіль шириною 90 мм - це преміальний продукт, що з'явився близько 5 років тому. Профіль VEKA ALPHALINE дозволяє використати склопакет завтовшки до 50 мм і на сьогодні є неперевершеним лідером серед віконних профілів з підвищеними енергозберігаючими характеристиками.

Зараз на ринку з'явилася і ще одна новинка - профіль SOFTLINE 82. Інноваційна багатокамерна система, елегантний стиль і можливість вибору з більш ніж 40 модифікацій гарантують задоволення потреб найвимогливішого клієнта. Система SOFTLINE 82 забезпечує найкращі ізолюючі характеристики, повністю сумісна з профілями на 70 мм і може встановлюватися у будь-яких будинках.

Вибір ширини профілю багато в чому залежить від місцявстановлення (вікно в офісі, тамбурні двері, вхідні двері в магазин, вікна в заміському будинку) і клімату.

Камерний … ансамбль

Профілі 3 та 6 камерні

Друга характеристика вікна - кількість камер в профілі. У стандарті їх три. Перша - для відведення конденсату, друга - для розміщення
армуючого вкладишу з металу, а третя - для закріплення частин фурнітури і створення додаткового повітряного прошарку для кращої герметичності вікна. Кількість камер залежить від ширини профілю. Так, 58-міліметровий профіль може мати максимум три камери, а ось профіль на 70 мм - бажано, чотири. Для профілю на 90 мм нормою є 6 камер.
 

Збільшення кількості камер при однаковій ширині профілю несуттєво змінює характеристики вікна. Для підвищення теплозберігаючих характеристик потрібний ширший профіль, а не більша кількість перегородок в ньому.

Повний пакет

Ще один важливий момент - склопакет. Кількість скла у вікні впливає на його характеристики і вартість. Найбільш поширеними є подвійні склопакети, але так само можна замовити вікна з одинарним склінням або потрійним склопакетом.

"Потрійні" вікна тепліші. Проте, вони більше важать і вимагають якісного монтажу і стабільної конструкції. Одинарний склопакет найхолодніший. Він може використовуватися для скління неопалюваних балконів, а також літніх будиночків. Подвійний склопакет оптимальний за технічними характеристиками, і дозволяє зберегти комфорт в приміщенні впродовж року.

Справжній клас

Існує два класи металопластикових профілів. Перший, клас А, з потовщеною зовнішньою стінкою, сертифікований системою RAL як оптимальний профіль для вікон, дверей і каркасного скління.

Другий, клас B - це полегшений профіль з тоншою зовнішньою стінкою, так званий "об'єктний" профіль. Він має дещо нижчу вартість, проте не гарантує збереження характеристик вікна протягом всього його експлуатації.
Вікна з "об'єктного" профілю, як економ-варіант, можуть запропонувати абсолютно усі виробники, але ви повинні пам'ятати, що таке вікно може мати слабкіші кутові з'єднання, гіршу формостійкість, нижчі енергозбережні характеристики, ризик передчасного зносу фурнітури, менший термін служби.

Важливий висновок

Підводячи підсумок на тему вибору профілю для металопластикового вікна, підкреслимо:

1. Наявність сертифікатів підтверджують якість.

2. За монтажною шириною усі профілі діляться на два класи: 58-64 мм і 70-76 мм. Усередині класу теплотехнічні характеристики однакові. Профіль шириною 68 мм і профіль шириною 72 мм не відрізняються один від одного.

3. Кількість камер впливає на якість вікна тільки, якщо профіль відноситься до різних класів за шириною.

4.  Найпоширенішим являється подвійний склопакет.

5. Профіль класу А являється лідером по надійності і якості.

Вибираючи вікна, вмійте чути потрібну інформацію і відсіювати рекламу. Якість ваших вікон залежить від вашого вибору. Не шкодуйте часу, щоб зробити вибір правильно!

Вікна VEKA будь-якого кольору

Якщо під Ваш інтер'єр не підходить білий колір і Ви живете в квартирі - Ви можете замовити вікна з односторонньою внутрішньою ламінацією. А у Вашому приватному будинку ми готові виконати будь-які вимоги дизайнера: вікна можуть бути як з двосторонньою однаковою ламінацією в "масі"(коли сам профіль кольоровий), так і різного кольору усередині і зовні!

 

Вікна VEKA на будь-який смак

 

Компанія VEKA при виробництві кольорових профілів використовує найсучасніші технології в ламінації, розроблені спільно з фахівцями компанії RENOLIT. Наші кольорові профілі не просто красиві - вони надзвичайно стабільні і не втрачають свого кольору довгі роки. Суворий контроль якості дозволяє нам гарантувати високу атмосферну стійкість і довговічність наших кольорових покриттів навіть при інтенсивному сонячному випроміненні або при різких коливаннях температур, що ідеально підходить для кліматичних зон України.

 

Рекомендації VEKA з вибору якісних вікон

Рекомендації VEKA з вибору якісних вікон

Вибираючи, які вікна купити для будинку або офісу, кожен з Вас шукає краще рішення для збереження тепла і затишку, намагаючись знайти оптимальне поєднання ціни і якості. Виробник високоякісного пластикового профілю VEKA рекомендує звертати увагу на наступні параметри вікна з ПВХ:

1. Профіль. Є декілька класів якості профілю, які визначаються товщиною зовнішньої стінки. Тонший профіль може коштувати дешевше, проте він не завжди може забезпечити збереження споживчих властивостей вікна - тепло - і шумоізоляцію, геометричну стабільність, довговічність. Кращі фірми працюють з профілем класу А, який дозволяє гарантувати якість.

2. Фурнітура і комплектуючі. Вікна хорошої якості повинні відкриватися і закриватися без проблем у будь-яку пору року, захищати від пилу і звуків вулиці. Дешеві ущільнювачі, ручки, поворотна фурнітура і елементи кріплення не тільки зменшують вартість вікна, але і знижують його якість. Адже при поганих комплектуючих навіть першокласний профіль не врятує.

3. Скло. Звертайте увагу на те, яке скло використовує виробник. Хороші вікна мають склопакети з полірованого скла, нерідко з сонцезахисним покриттям. Дешеве китайське скло може надалі засмутити вас каламутними розводами, подряпинами і навіть тріщинами при лютих морозах.

4. Монтаж. Якими б не були хороші пластикові окна, неправильне встановленея перекреслить все. Ми радимо користуватися послугами із встановлення вікон, які пропонують самі виробники. Залучення до встановлення людей з боку або самостійний монтаж позбавляють вас права на гарантійне обслуговування.

5. Ціна. Кінцева вартість вікна із встановленням залежить від усіх попередніх пунктів. Можна знайти і поставити вікно дешевше, проте сукупна економія може скласти максимум 20%, а термін служби вікна буде непередбачуваним. Просто дізнайтеся, скільки коштує обслуговування і ремонт, і подумайте, чи варто ставити вікна, які, можливо, доведеться ремонтувати.

З досвіду співпраці з виробниками вікон, ми підтверджуємо, що найбільш часті проблеми в експлуатації вікна викликані неякісною фурнітурою і неправильним встановленням. Краще витратити трохи більше грошей, і встановити вікно найвищої якості з профілю VEKA, чим шкодувати про витрачені гроші і знову готуватися до ремонту.

Поради по догляду за вікнами

Виконані з профільних систем VEKA вікна і двері, часто, не вимагають особливого догляду. Проте, як і будь-який виріб, навіть найякісніше металопластикове вікно потребує мінімального правильного догляду.

Поради по догляду за вікнами

При дотриманні наступних рекомендацій від компанії VEKA, Ви максимально продовжите термін життя своїх нових чудових вікон!

Корисна порада: якщо Ви робите ремонт і у Вас вже встановлені металопластикові вікна - відкривайте їх по мінімуму, а після ремонту (якщо роботи супроводжувалися будівельним пилом) обов'язково викличте фахівців, щоб повністю прочистити (зі зніманням) і змастити фурнітуру​.

Перше – догляд за пластиком: ніколи не використайте абразивні і агресивні хімічні (що містять хлор, спирт і інші добавки, покликані активно бороться з брудом) миючі засоби для чищення пластикових поверхонь вікна. Навіть якщо спочатку Вам здаватиметься, що нічого з пластиком не відбувається, то через деякий час Ви можете бути неприємно здивовані кольором Вашого колись білого вікна, який змінився. Для догляду за поверхнею пластикових вікон можна використати знежирюючі миючі засоби, або простий теплий мильний розчин. Також, радимо використати м'які губки для чищення, без жорсткої поверхні.

Друге – догляд за склопакетами: склопакет в металопластиковому вікні не відрізняється від звичайного скла і доглядати за ним треба так само. Лише нагадаємо: уникайте попадання миючих засобів на пластикові частини, а також, що дуже важливо - не допускайте попадання засобів, що містять спирт на гумовий ущільнювач.

Третє – догляд за фурнітурою: VEKA в обов'язковому порядку рекомендує раз на рік змащувати усі елементи фурнітури, що рухаються. Зверніть увагу, у багатьох виробників фурнітури у відповідних місцях є значки "масельнички" або "крапельки". Олію використайте, яка не містить смол і кислот, по суті, звичайна машинна олія/олія для швейних машинок підійде.

Четверте – догляд за ущільненням: мінімум раз на півроку (хоч би навесні та восени) рекомендуємо очищати ущільнювач. Цей елемент вікна в першу чергу відповідає за збереження тепла у Вашому будинку, відсутність протягів, надування вуличного пилу та шуму. Простим мильним розчином і м'якою губкою або тканиною промийте ущільнювач, витріть досуха і змастіть силіконовим мастилом. Для цього також підходить силіконове мастило для автомобільних ущільнювачів.

П'яте – дренажні отвори: якщо ви відкриєте стулку, то в нижній частині рами повинні розташовуватися отвори - водовідвідні канали. Як стає ясно з їх назви - це зливні отвори, вони служать для виведення вологи, води за межі рами. Стежте за тим, щоб вони не засмічувалися.

Якщо ж у Вас немає часу і можливості самостійно обслуговувати Ваші металопластикові вікна, Ви можете запросити фахівців, які за помірну плату, швидко і професійно проведуть усі роботи.

Крім того, набори спеціальних засобів по догляду за металопластиковими вікнами ви можете придбати або в спеціалізованих магазинах з продажу вікон, або у будівельних супермаркетах.

Приділіть своєму вікну трохи уваги і воно відповість вам довгими роками надійної служби!

Карта партнерів VEKA

Купівля вікна - питання серйозне. І не тільки тому, що вимагає значних вкладів, але і тому, що вікна встановлюються не на один рік. Ми знаємо, де краще замовити вікна і готові допомогти вам у пошуку.

Профільні системи VEKA

Ми пропонуємо системи профілів для пластикового скління вікон, балконів, лоджій, мансард, а також сучасні рішення для монтажу міжкімнатних дверей, офісних перегородок і тамбурів.

Рекомендації VEKA з вибору якісних вікон

Якісні вікна - це не міф, а цілком доступна реальність. Сьогодні кожен з нас може купити пластикові вікна в квартиру, офіс, заміський будинок і назавжди забути про протяги і вуличний шум.

Перейти на veka.ua

Партнерам

Догори  GoUp